Pobieranie próbek gleby przez profesjonalnych próbkobiorców

Pobieranie próbek gleby przez profesjonalnych próbkobiorców

 

Pobieranie próbek gleby to ważny aspekt w uprawie roślin. Czy wiesz, że uzyskany wynik analizy gleby nawet w 80% zależy od pobierania? To oznacza, że tylko prawidłowy sposób pobrania próbek zapewnia najbardziej rzetelne wyniki, odpowiadające rzeczywistemu stanowi Twojej gleby.

Jeżeli obawiasz się, że nawet z naszymi wskazówkami zawartymi w Instrukcja pobierania próbek gleby nie sprostasz temu zadaniu lub po prostu Twój areał jest na tyle duży, że brak Ci na to czasu, już dziś skorzystaj z pomocy profesjonalnych próbkobiorców!  

Jak to zrobić?  

1. Możesz skorzystać z usług świadczonych przez nasze Laboratorium. Nasz próbkobiorca posiada wieloletnie doświadczenie w pobieraniu próbek z wykorzystaniem pozycjonowania GPS, o czym świadczy utrzymywana przez nas od wielu lat akredytacja PCA na pobieranie próbek zgodnie z normą PN-R-04031:1997. Skontaktuj się z Laboratorium telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać indywidualną ofertę na pobieranie i badanie gleby w Twoim gospodarstwie. W ramach usługi otrzymasz nie tylko wyniki analizy, ale również opracowanie zawierające kolorowe i przejrzyste izoliniowe mapy zasobności oraz przygotowane dla Ciebie zalecenia nawozowe w czystym składniku.  

2. Możesz skorzystać z firm świadczących usługi pobierania próbek gleby do badań wraz z doradztwem nawozowym. Na rynku jest bardzo dużo takich firm, dlatego zanim dokonasz wyboru, upewnij się, że jest to firma godna zaufania (pamiętaj, że od tego, jak zostanie wykonane pobranie, zależą wyniki analizy!). Dowiedz się, jak długo firma działa na rynku. Zapytaj, z usług którego Laboratorium korzysta w celu przebadania pobieranych próbek (może właśnie z AgroEkspert Polska?). Poszukaj opinii w internecie. Albo skorzystaj z naszej rekomendacji. W ciągu wielu lat naszej działalności możemy polecić poniższe firmy jako rzetelnie i profesjonalnie wykonujące swoje usługi, dostarczające pobierane próbki gleby do badania właśnie u nas: