Analizy chemiczne  Gleby, Wody, Pożywek, Podłoży Ogrodniczych i Roślin

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    tel. 52 566 62 50   poniedziałek - piątek 8:00-15:00

Zasady ochrony danych osobowych

ZASADY OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

1.Administratorem danych osobowych jest AgroEkspert® Polska Joanna Przybysz-Kosiada z siedzibą w Kościelcu 77A, 88-170 Pakość.

2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji umów zawartych z klientami.

3. Dane osobowe Klientów są przechowywane przez Administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz 926 z późn. zm.) do czasu odwołania przez Klienta zgody na przetwarzanie danych.

4. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgodyprzed jej cofnięciem.

5. Klient posiada prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

6. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Klient jest zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wydania Sprawozdania z badań wykonanych metodami objętymi akredytacją PCA (zakres akredytacji laboratorium badawczego nr AB 1270).